якій обігрівач краще для квартири

Який обігрівач краще для квартири

Який обігрівач краще для квартири

Усім відомий факт, що подача центрального опалення у квартири подається, коли температура за вікном тримається кілька днів не вище +8°С. Але перебувати в приміщенні в цей період уже стає некомфортно.

Для цього виробники кліматичної техніки придумали обігрівачі. Однак їх такий великий асортимент у магазинах і на сайтах, що багато хто не знає, який обігрівач кращий для квартири, і купують щось, дивлячись на ціну або на бренд. Давайте розбиратися, який обігрівач краще для квартири і що купити на тривалий термін, а не бігати щозими в пошуках джерела обігріву для свого житла.

Обігрівачі існують декількох видів

  • Масляні обігрівачі
  • Конвектори
  • Інфрачервоні металокерамічні
  • Керамогранітні обігрівачі

Вибір великий, але чи всі ці обігрівачі для квартири такі надійні й ефективні, як нам показує реклама? Давайте детально розглянемо кожен обігрівач.

Масляні обігрівачі для обігріву квартири

Цей вид опалювальної техніки вже довгі роки перебуває в побуті у багатьох людей. Він має високу потужність і невисоку ціну, тому його так часто купують. Усередині обігрівача знаходиться масло і електрична спіраль, яка нагріває масло і від нього нагрівається корпус, йде тепло в приміщенні.

Нагрівається масляний обігрівач в середньому за 40 хвилин і швидко віддає тепло. Споживання становить до 2.5 кВт на годину, що не робить його економічним.

масляний обігрівач

Під час роботи ця техніка не виділяє шуму і його можна використовувати в спальні.

Але залишати на ніч працюючий масляний обігрівач не можна. У нього немає захисту від перепадів напруги, замикань. І під час роботи можна іноді відчути запах пластику від корпусу або невеликий тріск.

Також не рекомендується використовувати масляний обігрівач у кімнаті, де є діти. Річ у тім, що температура в робочому стані може перевищувати +100°С і це може бути небезпечним для дитини.

Виходячи з усього перерахованого вище, можна зробити висновок, що масляний обігрівач можна використовувати для обігріву квартири, але при цьому потрібно бути готовим до великих рахунків за комуналку.

Конвектора для опалення квартири

Дуже популярні і користуються великим попитом у нашій країні електричні конвектори. Купуючи такий обігрівач ви не заплатите велику суму грошей і при цьому будете задоволені якістю обігріву.

Ці обігрівачі мають невелику вагу і компактні розміри, а також є мобільним обладнанням, яке ви зможете з легкістю переміщати по вашій квартирі або перевозити в інше приміщення.

конвектора для обігріву квартири

Робоча поверхня нагрівається +60°С і до неї можна торкатися, не боячись опіків, тому ви можете використовувати конвектор у дитячій кімнаті. Також у цього обладнання є захист від перекидань і перепадів напруги. А головне, зручне управління (механічне або електронне).

Єдине що ця техніка сушить повітря і переміщує частинки пилу під час роботи, тому фахівці рекомендують додатково використовувати зволожувач повітря і стежити за чистотою.

Інфрачервоні металокерамічні обігрівачі

Ще один вид обігрівачів для квартири – це інфрачервоні металокерамічні панелі. Ця техніка користується попитом завдяки своєму принципу роботи – інфрачервоний обігрів. Інфрачервоні промені прогрівають конструкцію приміщення (підлогу і стіни) і тверді предмети, а далі від них тепло розподіляється рівномірно по всьому приміщенню.

У цих обігрівачів повністю металевий корпус, а в середині знаходиться нагрівальний елемент і пресована кераміка, яка вбирає теплову енергію. Приблизно через 20 хвилин після увімкнення металокерамічна панель нагрівається і ви відчуваєте тепло, ще через 20 хвилин виходить на свою робочу температуру +85°С і прогріває приміщення.

Головне, що після вимкнення, коли обігрівач остигає, він видає тепло ще близько 60 хвилин. При цьому споживання електроенергії дорівнює нулю. Це робить металокерамічні інфрачервоні обігрівачі найекономічнішими.

Варто зазначити, що під час роботи техніка абсолютно не спалює кисень, і немає потоків повітря, що переміщують пил, тому ви можете сміливо прогрівати дитячу, не турбуючись про безпеку дитини.

Ще однією перевагою, яка робить інфрачервоні металокерамічні панелі найкращими обігрівачами для квартири, є управління. Ви можете не тільки вмикати їх безпосередньо в розетку, а й використовувати терморегулятори, різновид яких на сьогоднішній день дуже великий.

Терморегулятори дають змогу запрограмувати роботу обігрівача як перебуваючи у квартирі, так і віддалено через застосунок через телефон або смартфон. Це не тільки дуже зручно, а й економічно вигідно.

Експлуатація інфрачервоних обігрівачів проста. Ви можете поставити їх на спеціальні коліщатка або ніжки на підлогу або повісити на спеціальні вбудовані кріплення на стіну. Також існують стельові моделі – їх ви можете монтувати в стелю або замість панелей Армстронг.

Керамогранітні обігрівачі ексклюзивний обігрівач

Керамогранітні обігрівачі – це енергозберігаючі опалювальні панелі, які користуються величезною популярністю завдяки своєму дизайну. Різноманітна текстура і габарити дають змогу зробити цю техніку не просто обігрівачем, а прикрасою в інтер’єрі з незвичайним дизайнерським ремонтом.

Також керамогранітні обігрівачі мають унікальні теплоакумулювальні властивості. Вони випромінюють тепло через 30 хвилин після увімкнення, ще через 30 хвилин досягається максимальна робоча температура поверхні +85°С. Остигає керамогранітна панель близько двох годин. А головне що в цей час прилад продовжує опалювати приміщення без витрати електрики.

Використовувати керамогранітні обігрівачі можна як для додаткового так і для основного обігріву квартири. Встановити можна двома способами. Перший повісити на стіну на спеціальні кріплення, другий поставити на підлогу на спеціальні ніжки.

Вмикати керамогранітний обігрівач можна або безпосередньо в розетку, або через терморегулятор, який дасть змогу керувати роботою пристрою і контролювати клімат у квартирі віддалено через телефон або планшет. Також ці панелі можна під’єднати між собою в одну систему і зробити повноцінний обігрів вашої квартири.

Теплий плінтус універсальний обігрівач для квартири

На завершення поговоримо про найунікальніший обігрівальний прилад для квартири – теплий плінтус. Це металева панель невеликих розмірів із вбудованим керамічним теплонакопичувачем. Унікальність полягає в тому, що теплий плінтус не просто гріє приміщення, а ще й висушує мокрі стіни, запобігаючи появі цвілі та грибка на них.

Встановлюється теплий плінтус на стику стіни і підлоги, там де місце для звичайного плінтуса, впритул до стіни. Він буде практично непомітним і це ніяк не позначиться на дизайні приміщення і якості обігріву. З’єднати між собою ви можете необмежену кількість плінтусів в одну конструкцію.

Фахівці рекомендують вмикати теплий плінтус через терморегулятори розеткового типу, або програматори. Це дуже зручно і економічно вигідно, ви зможете налаштувати графік роботи теплого плінтуса, а відповідно і контролювати температуру в приміщенні.

теплий плінтус для квартири

Віднедавна теплий плінтус знайшов ще одне ефективне застосування у квартирах як джерело тепла. Його стали встановлювати вздовж панорамних вікон для створення теплової завіси. На цю тему є окрема стаття.

Отже, щоб відповісти на запитання “який обігрівач кращий для квартири” можемо сказати. Найкращі обігрівачі для квартири – це інфрачервоні металокерамічні та керамогранітні обігрівачі.

Модельний ряд теплого плінтусу
Модельний ряд дизайнерських обігрівачів
Теги: 0

Залишити коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *