опалення приміщення з панорамними вікнами

Опалення приміщення з панорамними вікнами

Опалення приміщення з панорамними вікнами


Підібрати правильне опалення приміщення з панорамними вікнами виявляється не так вже й просто, адже встановити стандартні радіатори опалення немає технічної можливості.  Але саме біля скляної конструкції необхідно створювати надійний бар’єр для збереження тепла всередині.

Отже, щоб створити ефективне опалення приміщення з панорамними вікнами можна скористатися таким обладнанням:

Інфрачервоне опалення приміщення з панорамними вікнами

Одним із видів опалення приміщення з панорамними вікнами – це застосування інфрачервоних металокерамічних обігрівачів. Вони спочатку прогрівають тверді предмети і конструкції кімнати, а вже після тепло рівномірно розподіляється по приміщенню.

Головною особливістю є вбудований керамічний теплонакопичувач Він зберігає теплову енергію, а після вимкнення від живлення, металокерамічна панель остигає близько 60 хвилин. При цьому продовжує видавати тепло, не споживаючи електрики.

Інфрачервоне опалення приміщення з панорамними вікнами

Ми рекомендуємо використовувати інфрачервоні металокерамічні обігрівачі за допомогою терморегулятора. Це знизить витрату електроенергії, а також дасть змогу контролювати температуру повітря в приміщенні.

При панорамному склі такий обігрівач встановити можна тільки біля вікна, на спеціальні ніжки, це буде перешкоджати попаданню холодного повітря. А в теплу пору року, ви можете його прибрати, щоб не затуляти чудовий краєвид з вікна.

Популярні моделі інфрачервоних обігрівачів

Конвектори додаткове опалення приміщення з панорамними вікнами

Як опалення для приміщення з панорамними вікнами ви можете використовувати конвектор. Це обігрівач з металевим корпусом, усередині якого розташований нагрівальний елемент. Через отвори знизу холодне повітря надходить на цей елемент, а через верхні решітки тепле повітря потрапляє в приміщення. 

Встановити цей опалювальний прилад ви можете тільки навпроти вікна на ніжки або коліщатка, залежно від комплектації конвектора. Тепле повітря створюватиме теплову завісу і перешкоджатиме потраплянню холоду від вікна. 

Інверторний кондиціонер універсальне опалення приміщення з панорамними вікнами

Інверторні кондиціонери це універсальний варіант опалення для приміщень з панорамними вікнами. Найпростіші інвертори працюють на обігрів коли на вулиці -15°С, але є моделі, які працюють навіть при -30°С. При цьому такий обігрів є економічно вигідним.

При споживанні 1кВт електричної енергії видає до 4 кВт теплової. При цьому на максимальних обертах працює тільки після запуску і набору заданої температури. 

 

опалення приміщення з панорамними вікнами

Створивши необхідний комфортний клімат у приміщенні, кондиціонер не відключається, а на мінімальних обертах підтримує її. При цьому знижується споживання електроенергії але не якість обігріву. Також завдяки вбудованому WI-FI модулю, ви зможете керувати технікою віддалено через додаток на планшеті або смартфоні. 

Універсальність інверторів полягає в тому, що крім обігріву взимку вони охолоджують приміщення влітку. Оскільки пропускна здатність холодного повітря і сонячних променів у скляній конструкції однакова, то в спекотну пору року, для приміщень з панорамними вікнами кондиціонери будуть просто необхідні.

Єдиний недолік інверторних кондиціонерів – це висока ціна, порівняно зі звичайними обігрівачами. Також важлива наявність місця на стіні біля вікна під внутрішній блок і доступність до фасаду будівлі для встановлення зовнішнього блоку.

Теплий плінтус для опалення приміщення з панорамними вікнами

Найпопулярніший в нашій країні опалювальний прилад для опалення приміщення з панорамними вікнами – це теплий плінтус. За рахунок своїх компактних розмірів його можна кріпити на профіль панорамного вікна, по всій довжині. 

Теплий плінтус не зіпсує зовнішній вигляд і буде непомітним у приміщенні. Такий спосіб установки дуже ефективний, створюється теплова завіса і при цьому тепло рівномірно розподіляється по всьому простору.

Підключається теплий плінтус безпосередньо в розетку, але рекомендуємо використовувати терморегулятор. Ви зможете налаштовувати температуру в приміщенні віддалено зі смартфона або планшета або налаштувати параметри на панелі терморегулятора.

До речі, теплі плінтуси між собою з’єднуються в один опалювальний прилад. Ви завжди зможете доставити одну або кілька секцій залежно від ваших потреб, і це ніяк не позначиться на зовнішньому вигляді плінтуса і дизайні вашого простору.Модельний ряд теплого плінтуса UDEN-S
Теги: 0

Залишити коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *