logo_uden-s_png
МИ ДОПОМАГАЄМО ВАМ ЕКОНОМИТИ НА ОПАЛЕННІ

НАЦІОНАЛЬНИЙ ВИРОБНИК

abaut_us_kiev_ua

Економні металокерамічні панелі

Власне виробництво в україні з 2009 року. Усі наші обігрівачі розробленні спеціально для найвимогливіших користувачів. За довгі роки існування ми допомогли заощадити на опаленні великої кількості клієнтів, за що отримали дуже багато позитивних відгуків.

Яку систему опалення ви не замислюючись вибрали б собі? З упевненістю поставили б у дитячу? Порадили друзям? З гордістю показали колегам? Якими характеристиками має мати система опалення, щоб вона влаштувала всіх і кожного?

Так, це система UDEN-S

111

МИ ПРАЦЮЄМО ДЛЯ ВАС

Ми є лідером у виробництві обігрівачів

Користуючись нашою системою ви відчутно (в 1,5-2 рази) заощадите на установці опалення, оскільки немає витрат на котел, теплоносій, щорічне дороге обслуговування.

Розрахункова потужність системи опалення UDEN-S в 1,5-2 рази менша, ніж конвекційної. Вся система в середньому працює лише 8-12 годин на добу, в залежності від рівню теплоізоляції приміщення.

Система пожежобезпечна (є висновок ГДПБ МНС України), її можна надовго залишати без нагляду. Інфрачервоне тепло абсолютно нешкідливе, обладнання сертифіковане та рекомендоване МОЗ України для дитячих, дошкільних та лікувальних закладів.

0 млн.
Вироблених нами обігрівачів за всі роки існування
0 тис.
Опалюваних об'єктів по Україні
0 тис.
Дизайнерських обігрівачів ручної роботи