обігрівачі керамічні, переваги опалення

 

Основні переваги опалення керамічними панелями

Ефективність відбувається за рахунок низького споживання електроенергії та керамічної плити всередині обігрівача. Вона нагрівається до температури 85°С та випромінює інфрачервоні промені. Прогріваються стіни, підлога та інші предмети довкола опалювальних панелей.

Металокерамічні панелі абсолютно не спалюють кисень і відчуття комфорту набагато краще, ніж при обігріванні звичайними обігрівачами. За відчуттями схоже тепло від сільської печі чи каміна. При цьому немає необхідності гріти повітря до 27°С, як при використанні калориферів чи конвекторів. Завдяки інфрачервоному опаленню відчуття комфорту наступає вже при 22-23°С.

Наші панелі мають всі необхідні сертифікати України та країн ЄС, а також рекомендовані для використання в дитячих дошкільних закладах та інших житлових приміщеннях, оскільки є абсолютно безпечними та екологічними.

Працюють такі обігрівачі в парі з терморегулятором, на якому ви задаєте бажану температуру, наприклад, 23°С. При досягненні цієї температури терморегулятор вимикає споживання електрики, але сам обігрівач ще залишається гарячим близько однієї години. Коли температура в приміщенні падає, він знов вмикається.

Отже, система працює 8-12 годин, споживаючи енергію, а гріє вас 24 години на добу. При наявності двох- чи трьох-зонного лічильника або тарифа на електроопалення це дуже економно.  А стовідсоткова окупність такої системи опалення складає 2-3 сезони!

Якщо металокерамічні панелі UDEN-S порівнювати з конвекторами, масляними чи іншими обігрівачами, вони є набагато ефективнішими.

Наприклад, найпопулярніша панель UDEN-700, розрахована на кімнату площею 15м², споживає 0,7кВт за годину. Тобто на потужність 2кВт можливо встановити три обігрівача та обігріти три кімнати!

Порівняльна таблиця опалення

 

 

Розрахунок проводився для приміщення 50 м², з висотою стель до 3 м і середнім ступенем утеплення будинку. 

За умови підключення пільгового тарифу на електроопалення та двох- чи трьох-зонного лічильника ці показники покращаться на 30-40%. Відповідно і зменшиться сума витрат на електроенергію, а повної окупності вся система опалення досягне набагато раніше.

Вас цікавить економія на опаленні, але ви не уявляєте як правильно прорахувати потужність та підібрати необхідне обладнання?

Все просто! Дайте відповідь на п’ять питань про ваше приміщення в онлайн-тесті для прорахунку та отримайте прорахунок потужності. Ця послуга безкоштовна та не вимагає від вас ніяких зобов’язань.

Після того, як ви пройдете онлайн-опитування, наш менеджер зв’яжеться з вами, грамотно проконсультує та надасть детальний прорахунок потужності для вашого об’єкту.

 

НАЙПОПУЛЯНІШІ ОБІГРІВАЧІ

UDEN-700

Металокерамічний обігрівач розрахований на площу до 15м² Низьке споживання електроенергії 0,7кВт

UDEN-500

Металокерамічний обігрівач розрахований на площу до 10м² Низьке споживання електроенергії 0,5кВт

UDEN-300

Металокерамічний обігрівач розрахований на площу до 6м² Низьке споживання електроенергії 0,3кВт

UDEN-200

Металокерамічний обігрівач, теплий плінтус до 4м² Низьке споживання електроенергії 0,2кВт