найбільш економічні обігрівачі

Найбільш економні обігрівачі. Топ 5 економних керамічних обігрівачів.

Найбільш економні обігрівачі. Топ 5 економних керамічних обігрівачів.

Керамічні економні обігрівачі мають величезний попит серед жителів нашої країни. Вони використовуються як основне джерело тепла  в міжсезоння, коли ще не працює центральне опалення. Також взимку ефективно  допомагають обігріти ваше житло, коли основні енергоносії не справляються.

На сьогоднішній день їх асортимент досить великий. Але ми створили рейтинг топ 5 економних керамічних обігрівачів, який дозволить вам зробити правильний вибір.

Топ 5 самі економні обігрівачі

Чому ці обігрівачі являються найекономнішими серед аналогів? Так це тому, що в середині впресовано керамічну плиту, яка довго остигає після вимкнення. При правильному прорахунку потужності такі обігрівачі гріють вас цілодобово, а споживають електрику усього 8-12 годин. 

Перше місце обігрівач UDEN-1000

економні обігрівачі UDEN-1000 

Обігрівач UDEN-1000 посів перше місце в рейтингу топ 5 економних керамічних обігрівачів дякуючи своїй потужності. Він може якісно обігрівати площу до 20 м² із мінімальним споживанням електроенергії. Виходячи з цього, можна встановити один і обігрівати ваше приміщення. В середині керамічного обігрівача встановлено вбудований теплонакопичувач, який дозволяє віддавати тепло протягом 60 хвилин після відключення живлення.

UDEN-1000 має кріплення, завдяки яким його можна повісити на стіну. У разі відсутності місця ви можете встановити його на спеціальні ніжки. Представлений цей економний керамічний  обігрівач у трьох комплектаціях:

МОДЕЛЬНИЙ РЯД UDEN-1000

Друге місце обігрівач UDEN-700

економні обігрівачі UDEN-700

 

На другому місці знаходиться керамічний обігрівач UDEN-700. Ця модель розрахована на площу до 15 мкв і користується великою популярністю завдяки своїми компактним розмірам (475х978х14 мм) та низькою споживаною потужністю.

Як і попередня модель з рейтингу топ 5 економних керамічних обігрівачів, UDEN-700 представлений у трьох комплектаціях: стандарт, універсалуніверсал з вбудованим терморегулятором та пультом дистанційного керування.

Також використовувати економні обігрівачі ви можете як повісивши на стіну так і встановивши на спеціальні ніжки.

Не можемо не відзначити що UDEN -700 є найекономічною моделью з усіх керамічних обігрівачів, тому що для своєї роботи споживає не більше 0,5-0,7 кВт на годину.

МОДЕЛЬНИЙ РЯД UDEN-700

Трете місце теплий плінтус UDEN-s

теплий плінтус

 

Третє місце в нашому рейтингу топ 5 економних керамічних обігрівачів, належить теплому плинтусу UDEN-S. Цей обігрівач дуже затребуваний в Україні через свою функціональність та ефективність. Від усіх керамічних обігрівачів, теплий плінтус відрізняється особливим зовнішнім виглядом та простою установкою. Він монтується на місці стиків підлог та стін – там, де знаходиться звичайний плінтус.
Головною особливістю теплого плінтуса є відсутність циркуляції повітря у приміщенні. Він прогріває стіни та підлогу, рівномірно розподіляється теплову енергію. При цьому швидко нагріває приміщення.

Якщо одного теплого плінтуса не вистачає обігріву приміщення, ви можете додати додаткову панель, з’єднавши плінтуса між собою в одну систему. При послідовному підключенні плінтусів через терморегулятор ви отримаєте автономну систему опалення.

МОДЕЛІ ТЕПЛОГО ПЛІНТУСА

Четверте місце  керамогранітні обігрівачі UDEN-S

На четвертому місці в рейтингу топ 5 економних керамічних обігрівачів представлені керамогранітні UDEN-S. Це обігрівачі з оригінальним та нестандартним дизайном. Поверхня керамогранітних обігрівачів імітує різні матеріали – дерево, камінь, глянець, і має безліч різних форм і розмірів.

самий економний обігрівач

Керамогранітні обігрівачі мають високі показники збереження теплової енергії. Через годину після включення досягається максимальна робоча температура і накопичується тепло. Час охолодження такої моделі близько півтори-дві години. При цьому обігрів приміщення триває, але вже без вживання електрики.

Встановлювати таке обладнання можна на стіну або спеціальні ножки. Вага керамогранітного обігрівача + – 30 кг, і якщо конструкція приміщення з тонких матеріалів, то рекомендуємо використовувати як обігрівач для підлоги.

 

П’яте місце потолочный обігрівач.

Закриває наш рейтинг топ 5 – стельовий керамічний обігрівач UDEN-S. Особливістю цієї моделі є установка. Він кріпиться до стелі або встановлюється в профіль “армстронг”. Такі моделі обігрівачів дуже популярні для нерухомості, де немає можливості встановлення на стінах.

самий економний обігрівач


Це означає, що монтаж стельового керамічного обігрівача не зіпсує ремонт  вашого простору.

Також важливою перевагою є відсутність циркуляції пилу під час обігріву приміщення.

Ми розмістили у цій статті тільки п’ять моделей металокерамічних обігрівачів UDEN-S. Але насправді їх набагато більше, для різноманітних типів приміщення та на різний смак. Зателефонуйте за номером на сайті та наші спеціалісти вас детально проконсультують.

Теги: 0

Залишити коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *