економне опалення будинку

Супер економне опалення будинку

 

Супер економне опалення будинку

У зв’язку з різким зростанням цін на комунальні послуги за обігрів, у багатьох жителів нашої країни виникла потреба пошуку супер економного опалення. Розберемо детально це питання.

Супер економне опалення це система при якій ви витрачаєте мінімальні кошти на паливо. І неважливо чи то газ, електрика. чи тверді горючи матеріали. При цьому варто враховувати початкову вартість обладнання для опалення будинку, а також витрати на його встановлення та обслуговування.

Щоб зробити супер економне опалення, недостатньо просто купити і встановити енергоносій. Необхідно комплексно підійти до вирішення цього питання.
Утеплення будинку

Як зробити економне опалення

По-перше зверніть увагу на утеплення вашого приміщення. Якісно утеплений дах та стіни і подвійний склопакет зменшують тепловтрати до 50% тим самим роблячи економним опалення приватного будинку.

Стіни краще утеплювати пінопластом або мінватою. Це не утяжелить фасад  будівлі і передбачить появу вологих стін і плісняви.

Якщо ви проживаєте в квартирі вам також потрібно звернути увагу на склопакети і також зайнятися питанням відключення від центрального опалення.
Зробивши якісну теплоізоляцію приміщення можно переходити до вибору приладів. 

Супер економним опаленням є опалення за допомогою електроенергії. Але кожна система має свою низку переваг і недоліків.

Плюси та мінуси опалення електоренергією

1. Електричні котли

Одна із систем опалення яка працює від електрики – це електричні котли. Це обладнання має низький рівень шуму. Також така техніка не потребує окремого спеціального приміщення а встановлюється просто на стіну і має дуже компактний розмір. Електро котли є екологічним обладнанням, тому що не виділяють при роботі продуктів горіння та неприємних запахів.

Недоліків у такої системи опалення лише два.

Перший це дорога техніка, плюс установка і розведення батарей вимагає чималих фінансових вкладень.

Другий мінус це низький термін експлуатації обладнання. Він становить близько 15 років, при цьому необхідне регулярне сервісне обслуговування.

Також варто відзначити, що за статистикою, більшість використовує електрокотел у комплексі з тепловим насосом “повітря повітря”. Враховуючи вищевикладені фактори назвати електро котли супер економним опаленням досить складно.

2. Теплові насоси

Теплові насоси дуже поширена техніка яка швидко себе окупить. Завдяки повній автоматизації системи таке обладнання дуже зручне у користуванні. Є теплові насоси “повітря- вода” і тепловий насос “повітря-повітря”. Перша та друга система опалення енергоефективні та сучасні.

Наприклад, тепловий насос “повітря вода” на 1 кВт витраченої  електрики виділяє до 4.4 кВт тепла. Цей насос є багатофункціональною системою опалення і може обігрівати ваше приміщення взимку так і охолоджувати влітку і при цьому ще й нагрівати воду та теплу підлогу.

З недоліків це дуже висока вартість обладнання, розрахунку проекту та встановлення. Також слід враховувати що при аномально низьких температурах тепловий насос “повітря вода” споживає більше електроенергії та використовується в парі з електрокотлом..

Тепловий насос “повітря вода” це класичний інверторний кондиціонер, але працює при дуже низьких температурах від -25 до -30°С на обігрів. Такий вид опалення можна використовувати для житлового будинку тільки в парі з теплим полом, або теплим плінтусом.

Якщо не враховувати вартість обладнання і встановлення техніки, теплові насоси можно було б віднести до категорії супер економного опалення.

3. Металокерамічні обігрівачі

Ще один вид обладнання що працює від електрики – це металокерамічні опалювальні панелі UDEN-S. Ці панелі складаються з металевого корпусу, всередині яких знаходиться керамічна плита та теплонакопичувач. Він зберігає теплову енергію та видає її протягом 40-60 хвилин після повного відключення від живлення. За рахунок цього для приватного будинку це буде кращий варіант економного опалення.

За основу взято принцип інфрачервоного обігріву. Система опалення спочатку гріє тверді конструкції і після цього теплова енергія передається на весь простір.

Встановлення та налаштування панелей дуже проста і не вимагає спеціальних навичок та виклику майстра установника.

Щоб система опалення працювала автономно і ви могли налаштовувати та контролювати температуру в приміщенні рекомендується використовувати программаторы та терморегулятори. Це дозволить вам заощадити ваші гроші та зробить у вашому будинку супер ощадливе опалення.

Особливістю даної системи опалення є те, що ви завжди можете додати одну і більше металокерамічних панелей до системи опалення.

На завершення: використовувати економне опалення UDEN-S для вашої нерухомості довговічно. Справа в тому, що виробник зробив повну обмінну гарантію 5 років. Якщо одна з панелей вийде з ладу, вам обміняють її на нову.

Ми з величезною впевненістю заявляємо, що система UDEN-S є на сьогоднішній день супер економним опаленням.

Дивіться категорію металокерамічні обігрівачі за посиланням.

НАЙПОПУЛЯРНІШІ МОДЕЛІ ОБІГРІВАЧІВ UDEN-S

ВІДГУКІ НАШИХ КЛІЄНТІВ

Теги: 0

Один коментар

Залишити коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *