переваги інфрачервоного опалення

Інфрачервоний обігрівач. Переваги інфрачервоного опалення.

Інфрачервоні обігрівачі. Переваги та недоліки

Інфрачервоний обігрівач це один із найпоширеніших опалювальних приладів у нашій країні. Свою популярність він набув завдяки великій кількості переваг ніж у звичайних конвекторів, дуйок, теплових гармат та масляних обігрівачів.
У цій статті розглянемо що це за прилад, інфрачервоний обігрівач і розберемо всі його переваги.

По-перше, інфрачервоні обігрівачі відрізняються принципом своєї роботи. На відміну від конвекторів та дуйок, які гріють повітря, вони прогрівають спочатку тверді предмети в приміщенні, стіни підлогу, стелю. Вже від нагрітих конструкцій тепло передається всьому приміщенню. Також при інфрачервоному опаленні  відсутні потоки повітря та циркуляція пилу  по приміщенню.
Прилади інфрачервоного опалення не потребують постійного обслуговування і дуже  просто встановлюються.

Їх можна закріпити на стіні або на спеціальні підлогові ніжки. У виробника UDEN-S  існують спеціальні інфрачервоні обігрівачі які кріпляться на стелю або монтуються в конструкцію “Армстронг”

Важливо: в інтернеті дуже часто можна зустріти інформацію що інфрачервоні обігрівачі шкідливі для здоров’я. Але це стосується таких обігрівачів, які нагріваються більше ніж 250°С.

Наші обігрівачі працюють при температурі 85°С і не несуть абсолютно ніякої шкоди вашому здоров’ю, а навпаки користь та в якомусь сенсі навіть цілющі властивості.

інфрачервоні обігрівачі

По-друге, інфрачервоне опалення має високий показник енергоефективності . Завдяки вбудованому керамічному теплонакопичувачу, прилад після відключення від живлення віддає тепло протягом від 40 хвилин до 1.5 години. При цьому не використовуючи електроенергію.
Економія під час використання інфрачервоного опалення становить від 30% до 70%. Багато наших клієнтів використовують це обладнання не тільки для обігріву приміщення, але і для його конструкцій. Тим самим прибирають вологість стін та утворення плісняви ​​та грибка.

Також варто відзначити, що інфрачервоний обігрівач нагріває приміщення за рахунок випромінюваної енергії, тому витрата електрики в 2 рази менша, ніж у звичайних обігрівачів.

По-третє, у інфрачервоних обігрівачів естетичний вигляд і вони відмінно вписуються в інтер’єр будь-якого приміщення. В Асортименті інфрачервоних обігрівачів UDEN-S ви можете вибрати для себе обігрівач в будь-якому необхідному кольорі. Також можна замовити інфрачервоний обігрівач картину із малюнком ручної роботи. Або наші художники нанесуть на обігрівач будь-яке надане вами зображення.

В завершенні ще один дуже цікавий факт. Виходячи з відгуків клієнтів, знаємо про використання інфрачервоного обігрівача для  ефективного  висушування свіжо забарвленої поверхні. Такий метод у кілька разів дешевший ніж просушування іншими приладами.
Плюсом є й те, що при інфрачервоному випромінюванні випаровуються молекули із шару фарби. Це робить пофарбовані поверхні однорідного кольору.

 

 

ОБИРАЙТЕ ПОПУЛЯРНІ МОДЕЛІ ДЛЯ ОБІГРІВУ СВОЄЇ ОСЕЛІ
Теги: 0

Залишити коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *