самий економний обігрівач

Найекономніший обігрівач 2024

Якій самий економний обігрівач 2024

Сьогодні в магазинах побутової техніки і на сайтах величезна кількість всіляких обігрівачів. Але не кожен прилад є економним і вигідним. Ми провели статистику, опрацювали всі відгуки наших клієнтів і розповімо вам про дійсно найекономніший обігрівач.

Найекономнішими обігрівачами у 2024 році є обігрівачі UDEN-S. Але в чому їхні переваги порівняно з іншою технікою для обігріву, давайте розберемо детально.

Технологія виготовлення найекономніших обігрівачів

Головним плюсом цих обігрівачів є кераміка, унікальний матеріал, який широко застосовується під час виробництва. Вона має високу теплову інерцію і дає змогу зберігати теплову енергію тривалий час. Тим самим під час використання для обігріву приміщень значно знижує споживання електричної енергії.

Також кераміка вважається найбільш високоміцним матеріалом і не схильна до деформації та інших змін за підвищених навантажень і високих температур. Стійкість до корозії і хімічних впливів робить кераміку довговічним матеріалом, а обігрівачі з кераміки мають довгий термін експлуатації.

Ще один важливий плюс – це безліч текстур, палітри кольорів і форм. Завдяки такій різноманітності керамічні обігрівачі виробляють не тільки як стандартні опалювальні прилади, але і як дизайнерське рішення для приміщень з нестандартним авторським ремонтом.

Унікальна конструкція найекономніших обігрівачів UDEN-S

Обігрівачі UDEN-S – це не просто керамічна плита з вмонтованим шнуром живлення яка приклеєна до металевої конструкції. Корпус обладнання складається повністю з металу, всередині якого керамічний теплонакопичувач із вбудованим нагрівальним елементом.

Найекономніший обігрівач 2024

Така незвичайна конструкція призводить до того, що обігрівач повністю рівномірно нагрівається і під час вимкнення остигає протягом 1 години, водночас видає збережену раніше теплову енергію.

Завдяки такій збірці обігрівачі захищені від механічних пошкоджень і потрапляння рідини на саму керамічну плиту. Також під час роботи відсутні неприємні запахи від клею і різних речовин, оскільки вони не використовуються під час виробництва, а отже обладнання є екологічним і безпечним для людини.

Принцип роботи найекономніших обігрівачів UDEN-S

В основі роботи найекономніших обігрівачів 2024 – інфрачервоний обігрів, який дає змогу ефективно опалювати приміщення. Спочатку інфрачервоні промені прогрівають стіни, підлогу і тверді предмети, а далі тепло рівномірно розподіляється по всьому приміщенню.

Найекономніший обігрівач 2024

Свою робочу температуру поверхні +85°С обігрівач досягає за перші 30 хвилин роботи, і ми вже писали про кераміку і керамічний теплонакопичувач. Так ось саме вони дають змогу після відключення від живлення протягом 60 хвилин віддавати тепло без споживання електричної енергії.

Під час інфрачервоного обігріву відсутня циркуляція повітряних потоків, а відповідно не розносяться частинки пилу і мікроорганізмів, які перебувають у повітрі. Тому ці обігрівачі безпечні й часто встановлюють у приміщеннях, де перебувають діти.

Різновид моделей найекономніших обігрівачів

Виробник UDEN-S на сьогоднішній день має величезний асортимент різних опалювальних керамічних панелей. Найпоширенішими є металокерамічні інфрачервоні обігрівачі.

Модельний ряд становить 9 обігрівачів стандартного білого кольору повністю в металевому корпусі з різною потужністю. Найпотужніший UDEN-1000 який розрахований на приміщення площею 20м² і найменш потужний UDEN-250 який підходить на площу 5м².

Найекономніший обігрівач 2024

Також у цій лінійці існує унікальний незвичайний обігрівач – теплий плінтус. Це металокерамічні панелі невеликих розмірів. Мінімальний UDEN-100 розрахований на 2м² максимальний UDEN-200 на 4м².

Унікальність теплого плінтуса в тому, що, крім обігріву приміщення, він ефективно справляється із запобіганням появі цвілі, грибка, мокрих холодних стін. А також дуже популярний як основне джерело обігріву для приміщень з панорамними вікнами. При правильному встановленні він створює теплову завісу і не пропускає холодне повітря через скляну конструкцію.

І ще один незвичайний вид найекономніших обігрівачів у лінійці бренду UDEN-S – керамогранітні інфрачервоні панелі. Це не просто опалювальні панелі, а оригінальний підхід до опалення приміщень. Маючи різні форми, розміри і текстуру, керамогранітні обігрівачі стануть шикарним доповненням у будь-якому нестандартному авторському інтер’єрі. Їхня поверхня відмінно імітує дерево, шкіру, камінь глину різноманітних природних відтінків.

Керамогранітні є найбільш економними завдяки своїм високим теплоакумулюючим властивостям. Через 30 хвилин після увімкнення ви відчуєте тепло, а через годину обігрівач досягне максимальної робочої температури поверхні 85°С. І найцікавіше, що після вимкнення, остигаючи, продовжується обігрів ще близько 2 годин без споживання електрики.

Встановлення та експлуатація найекономніших обігрівачів

За всієї своєї унікальності та енергоефективності обігрівачів, ви можете подумати, що у такого обладнання складний нестандартний монтаж і хитромудре використання. Але це зовсім не так.

Наприклад, встановлювати керамогранітні та металокерамічні обігрівачі можна на окремі підлогові ніжки або коліщатка або закріпивши на стіну на спеціальні кріплення. Окремо зазначимо, що одну модель з лінійки металокерамічних обігрівачів можна закріпити під стелею або замість панелей стелі Армстронг.

Що стосується встановлення теплого плінтуса, то воно також просте і не потребує спеціальних навичок. Він монтується на стику стіни і підлоги, там де закріплюють звичайний плінтус. У разі використання в приміщенні з панорамними вікнами, кріпити теплий плінтус можна внизу безпосередньо в профіль по всій довжині скляної конструкції.

Найекономніший обігрівач 2024

Гарантія на найекономніші обігрівачі

Виробники UDEN-S настільки впевнені в якості своєї продукції, що зробили на обігрівачі повну обмінну гарантію 5 років. Це означає, що якщо пристрій перестав функціонувати, ви відправляєте його на завод і протягом 14 робочих днів вам обміняють на новий такий самий обігрівач.

Але на сьогоднішній день це велика рідкість. Адже вся продукція бренду UDEN-S проходить перевірку і сертифікацію після виготовлення. А головне що термін експлуатації обігрівачів 25 років.

Насамкінець: купуючи металокерамічну, керамогранітну панель або теплий плінтус, ви отримуєте найекономніший і найефективніший обігрівач, який служитиме вам тривалий термін.

Теги: 0

Залишити коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *